Nawigacja

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· Sprzedam zestaw Spit...
· Pierwszy wpis w 2018r
· Wolontariat Pracowniczy
· DHC-2 Beaver - Kenmo...
· Pylon Racer
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Rafal
21/06/2018 08:44
W galerii dodałem linka do zdjęć Wojtka M. z zawodów makiet

Adam
11/04/2018 09:30
Rafał pierwsze loty to już dawno były a w dniu wczorajszym Tomek F wykosił pierwszy raz lotnisko i loty też były.

Rafal
06/04/2018 23:49
Wiosna. Wiosna. Kiedy pierwsze loty??

Rafal
29/03/2018 02:32
Zainteresowanych pragnę poinformować, że w końcu nareście można obejrzeć materiały VIDEO na naszej stronie. Error#2036 zwalczony.

Darek
11/02/2018 23:48
Rafał, dzięki za info. Na wyjazdy lotnicze przełączę się jak pogorszą się warunki narciarsko łyżwowe Uśmiech

Archiwum shoutboksa

Najnowsze filmy

Kolejny Ultimate Tomka
Ultimat 2.05m oblot na lotnisku Persan
Oglądano 88
Oblot PZL P.11 w radawcu
Model Pawła z Kraśnika
skala: 1:3,5
siln...

Oglądano 99
Zawody makiet F4H-P 2017 Płock
Relacja z zawodów w klasie F4H-P
Oglądano 345
B-25 na klapach :)
drugi lot B-25 w Niebrzegowie
Oglądano 316
Modelarskie cacka Pana Jana
Pracujące silniki, chowane podwozie, rucho...
Oglądano 477

Współpraca
Statystyki kliknięć

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 27
· Najnowszy użytkownik: Swistak

Zamieszanie w modelarni.

Obrazy newsów: logo_wp.png

Obrazy newsów: logo_zap.png

 

          W tym roku akcja Wolontariat Pracowniczy Grupy Azoty Puławy zawita także do jedynej i ostatniej modelarni w mieście. To już druga edycja tej akcji promowanej przez całą Grupę Azoty, a w naszym lokalnym środowisku przez nasze Zakłady Azotowe "PUŁAWY" S.A. 


         O co w tym wszystkim dokłądnie chodzi? Program skierowany jest do pracowników GA, ale uczestniczyć w nim mogą także wolontariusze z zewnątrz, nie ma żadnych sztywnych wytycznych, w skrócie trzeba zrobić coś fajnego dla społeczności, bo chodzi tu przede wszystkim o integrację lokalnej społeczności. 

 

          Pod koniec kwietnia Kapituła Programu z nadesłanych wniosków wybrała dziesięć zwycięskich projektów, którym na realizację ich celów przekazuje fundusze pieniężne. Wśród tej dziesiątki szczęśliwie znalazł się też mój projekt:

 

"REAKTYWACJA PRACOWNI MODELARSTWA LOTNICZEGO W PUŁAWACH".

 

Skład zespołu, program projektu, harmonogram i plany realizacji przedstawię wam na forum. Zapraszam do dyskusji.

 

Jeśli ktoś czuje, że z tym projektem ‘jest mu po drodze’ – zapraszamy do zespołu.

Nowi Instruktorzy.

Obrazy newsów: diploma_th.png

 

     W nawiązaniu do poprzedniej informacji odnośnie Kursu Instruktorskiego, jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że mamy w naszych szeregach dwóch nowych Instruktorów Modelarstwa Lotniczego - [aplauz] - w postaci mojej skromnej osoby oraz kolegi Adama. Decyzję o wzięciu udziału w takim kursie podjęliśmy chyba nawet jeszcze w zeszłym roku, i teraz jak tylko pojawiła się informacja o terminie - niezwłocznie się zapisalismy. W trakcie trzydniowego, intensywnego szkolenia, wchłonęliśmy taką dawkę informacji, że Przewodniczący Komisji Modelarskiej J.Boniecki, i Sekretarz Generalny Aeroklubu Polskiego R.Michalski z czystym sumieniem wystawili nam Dyplomy Instruktora Modelarstwa Lotniczego klasy 3.

 

     Bardzo fajna atmosfera, mili, życzliwi ludzie, w zdecydowanej większości modelarze. Prowadzący Kurs - to ludzie z pasją zajmujący się modelarstwem od bardzo dawna. Dowiedzieliśmy się dużo nowych i ciekawych rzeczy, dowiedzieliśmy się jak? dlaczego? w jaki sposób? dla kogo? i za co? - odnośnie prowadzenia zajęć w modelarniach. Teraz wspólnie z kolegą Kazikiem, który posiada najwyższe uprawnienia istruktorskie, klasy 'S', możemy więcej zdziałać.

 

Z mojej strony szczerze polecam tego typu inwestycję w siebie, dostaje się nowe spojrzenie na modelarstwo, dostaje się wiatru na skrzydła, dostaje się POWER'a - no właśnie, ale jak tego POWER'a teraz wykorzystać? Wkrótce się dowiecie ;)

 

Delikatna Fotorelacja ze szkolenia znajduje się w naszej galerii

Modelarski Kurs Instruktorski

Obrazy newsów: ap.jpg

 

          Komisja Modelarska Aeroklubu Polskiego informuje, że w dniach 24-26 marca zostanie przeprowadzony KURS INSTRUKTORSKI dla osób zainteresowanych uzyskaniem uprawnień oraz Dyplomu Instruktora Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego – klasy III.

 

     Kurs zostanie przeprowadzony na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronach Komisji Modelarskiej Aeroklubu Polskiego. Warto przeczytać też sprawozdania z kursów organizowanych w poprzednich latach.

 

Jest ktoś chętny na takiego typu szkolenie? Montujemy ekipę.

 

Na wesoło ;)

 

          W ramach dobrych porad przed zbliżającym się nowym sezonem modelarskim, Koledzy którzy jeszcze się wahają, lub mają mieszane uczucia ;) - to dla was, doskonały algorytm, jak podjąć tą właściwą decyzję, żeby potem w lecie nie żałować:

 

Obrazy: nowy_sezon.jpg

Spotkanie modelarskie

Obrazy newsów: zebranie.jpg

 

      Początek roku 2017 zaczynamy na pełnych obrotach - sezon modelarski za chwilę się rozpocznie, ale my wyznaczyliśmy sobie także inne cele.

 

Właśnie w TEJ sprawie zapraszam Was - Koledzy Modelarze, na spotkanie w piątek 03.02.2017 startujemy o 17:00. Tradycyjnie spotykamy się w Modelarni u Kazia. Na początku przeprowadzimy Zebranie założycielskie Stowarzyszenia Modelarstwa Lotniczego, a po przebrnięciu przez wszystkie formalności będzie okazja wznieść jakiś toast. 

Organizacja - jak zwykle.

 ... do zobaczenia.

Wygenerowano w sekund: 0.50
Copyright RCpulawyTEAM © 2012